Po sukcesie kolejnych epizodów Half-Life 2, które sprzedawane są głównie przez Internet, kolejne firmy przyjmują ten nowatorski sposób działania – m.in. Telltale Games, twórcy Sam & Max 2, przy współpracy z serwisem Gametap.

Kolejne części gry mają się ukazywać w sieci, zaś aby otrzymać do nich dostęp, trzeba będzie wnosić regularną opłatę abonamentową w serwisie Gametap w wysokości 9.95$. W zamian gracze otrzymają nie tylko Sam & Max 2, ale również dostęp do potężnej kolekcji gier, którymi handluje serwis.

Autorzy powiedzieli też nieco więcej o samej grze – pozostanie ona przygodówką, jednak wiele elementów się zmieni, z mechaniką ruchu postaci na czele. Pojawią się też nowe elementy, jak jazda samochodem i strzelanie.

Nad grą pracuje zespół ludzi związanych niegdyś z Lucasarts, developerem poprzedniej części. Wielu z nich pracowało też nad kontynuacją, którą jakiś czas temu odwołano. Firma Telltale przejęła prawa do marki Sam & Max w momencie, gdy nie zostały one ponownie wykupione przez Lucasarts.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUT 2007 w 2007
Następny artykułZ kosmosu na ziemię

2 KOMENTARZE

  1. No ja tam jestem w niebo wzięty! W jedynke gram srednio raz na pol roku i nic sie nie nudzi. Mam nadzieje, ze juz szybko to wyjdzie. Tylko ta oplata. . . przygodowka jak dla mnie ma malo przecierz z MMO wspolnego. Ale widac tak to bedzie w XXI wieku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here