Kiedy ostatni raz ukończyliśmy sapera z wynikiem 160 sekund myśleliśmy, że jesteśmy mistrzami świata. Ku naszemu zdumieniu okazuje się, że prawdziwym mistrzom możemy co najwyżej nosić ciepłe kapcie. Spójrzcie zresztą sami na ten film. Nieznany gracz rozkłada prostą grę logiczną na części, w trochę więcej niż pół minuty. Niemożliwe? A jednak.

Będąc sceptykami stwierdziliśmy, że film jest zmontowany. Nawet sam saper nie jest tym, standardowym z Windowsa a jego bliżej niezidentyfikowanym klonem. Okazuje się jednak, że to właśnie gra dodawana do OS’ów Microsoftu jest podatna na ataki oszustów. Dlatego też, przy próbach pobicia rekordu używa się zmodyfikowanej wersji programu.

Jeśli film ten wszedł wam na ambicję i chcecie pokazać światu, że jesteście lepsi zapoznajcie się lepiej z linkami, które serwujemy poniżej. Ciężko w to uwierzyć, ale istnieją specjalne strony poświęcone nauce obsługi myszki i klikania w nią w czasie gry! Mało wam? Kolejne strony pokazują, jak używając matematyki wyliczyć prawdopodobieństwo dobrego, wyjściowego „odkrycia”. Jesteśmy zaskoczeni. A Wy?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here