Do premiery tego tytułu pozostało jeszcze sporo czasu. Jego nadejście wstępnie zapowiedziano na zimę przyszłego roku. Gra trafi na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Wcielimy się w niej w Alexa Mercera osobę, która stała się prototypem maszyny do zabijania. Naukowcy obdarzyli go wieloma niezwykłymi umiejętnościami. Nasz (anty)bohater może dla przykładu zabijać ludzi by zyskać ich umiejętności, wygląd a nawet wszystkie należące do nich wspomnienia. Gdyby tego było mało, Alex może zamienić swoje ciało w olbrzymią tarczę lub broń. Ponadto gracz będzie mógł kierować ciałami stałymi co pokazano na przykładzie olbrzymich kolców, które wyskakują z ziemi i wbijają się w ciała przeciwników.

Akcja Prototype przeniesie nas do Nowego Jorku na Manhattan. W tej chwili nie wiemy jeszcze zbyt wiele na temat kampanii dla pojedynczego gracza. Usłyszeliśmy jednak, że w grze znajdzie się tryb kooperacyjny, w który jednocześnie zagra dwóch posiadaczy konsol next-gen. Kiedy tylko dowiemy się czegoś więcej na temat tej produckji napiszemy o tym na Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Mi się podoba. Szczególnie, że zdaje się, że Cyberpunkowe i SF-owe klimaty wracają do łask 🙂 Zastanawia mnie tylko jak poradzą sobie ze zrównoważeniem rozgrywki. . . Póki co z opisu wygląda na to, że bohater będzie niemal bogiem. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here