Firma Electronic Arts zapowiedziała wczoraj wieczorem kolejną odsłonę gry SKATE. W tytuł ten zagramy już w maju przyszłego roku na konsolach Xbox 360 i Playstation 3. Tym razem wielbiciele jeżdżenia na desce nie będą zwiedzali dobrze już znanego miasta San Vanelona. Zamiast niego w grze poznamy zupełnie nową metropolię – Port Carverton. Wiadomo też, że tytułową produkcja możemy się bawić w trybie offline i online.

Trzecia część gry stawia jednak przede wszystkim na współpracę. Gracz musi zebrać swoją własną ekipę skaterów, z którą wygra najważniejsze imprezy sportowe w wirtualnym mieście (w trybie co-op). Towarzyszy możemy wybierać spośród swoich znajomych zarejestrowanych w usłudze Xbox Live albo poszukamy ich w trakcie zabawy przy SKATE 3. Jeszcze jedną z zapowiedzianych kluczowych cech gry jest edytor, umożliwiający tworzenie własnych skate parków i nagrywanie, edytowanie plików wideo czy obrabianie pstrykniętych fotek.

I to już wszystko czego dowiedzieliśmy się z pierwszej informacji prasowej poświęconej tej produkcji. Zostawiamy was z premierowym plikiem wideo z gry SKATE 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here