Zapowiedziana kilka miesięcy temu piąta odsłona serii The Elder Scrolls, czyli Skyrim wywołała u nas żywsze bicie serca. Wiecej o detalach tej gry możecie przeczytać w jednym z naszych zbiorczych newsów Wszystko co wiemy o… Dziś jednak mamy nieco niepokojące wieści. Panowie z Bethesdy wiedzą jakie są realia rynkowe* i oficjalnie potwierdzili, że wszystkie wersje programu (PC, Xbox 360 i Playstatuion 3) nie będą się od siebie różnić wizualnie. Todd Howard zapytany przez dziennikarzy po pokazie konsolowej wersji demo (X360) powiedział, że tekstury w wersji na PC moga być zacytujmy: nieco większe. Dochodzi też oczywiście kwestia wyższych rozdzielczości. Ostatecznie jednak dobitnie stwierdził, że Bethesda daży do tego, aby gra wygladała „tak samo”. Cóż… Bethesda chyba nie będzie rozpieszczać pecetowych graczy. Trochę szkoda.

Howard zaczął też mówić o tym, że grając na konsoli siedzimy daleko od telewizora, a przy pececie bliziutko – i że ci grający na konsoli wygodnie na kanapię nie będą widzieli różnicy wzgledem wersji na PC.

*W sumie dwie poprzednie gry Bethesdy z cyklu TES również mają konsolowy rodowód.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

 1. Poczekamy nieco i pewnie wyjda fanowskie textur packi. Przypuszczam nawet, ze Bethesda doskonale o tym wie i dlatego odpuszcza polepszanie wersji PC.

  • Poczekamy nieco i pewnie wyjda fanowskie textur packi. Przypuszczam nawet, ze Bethesda doskonale o tym wie i dlatego odpuszcza polepszanie wersji PC.

   sądzę że nawet o tym nie pomyśleli bo mają to głęboko gdzieś. Ja się nie dziwię skoro nie mozna zarobić na Pc to nie ma sensu się starać jakoś specjalnie. Czysty biznes. Jest rynek to na niego robię. Nie ma to nie robię i koniec.

 2. Grunt ze bedzie Construction Set (tu bedzie sie to nazywalo Creation Kit) z tymi samymi mozliwosciami i jak Bethesda znowu zrobi jakas glupote typu levelowanie potworow to bedzie to mozna zmodowac.

  • Juz na pierwszym trailerze bylo widac ze grafika jest lekko szajsowata. Ogolnie to porazka.

   Bo ja wiem czy ,, szajsowata”. Dla mnie bardziej poprawny standard . Z chęcią zagram w tą grę na x360. A ustawieniami grafik i liczeniem fps to się bawiłem jak byłem dzieciakiem. Teraz mam 35 lat i chce tylko leżeć przed moim 46 calowym tv i grac. .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here