Pod tekstem umieściliśmy nowy zwiastun z zmierzającego na pecety, Xboxa 360 i Playstation 3 Borderlands. Klip trwa trochę ponad minutę. Pokazano go w trakcie ostatniej imprezy Spike TV Awards. Choć nie zobaczymy w nim gameplay’u, to jego jakość nam zerwała czapki z głów. Trochę boimy się, że po ostatnich wypowiedziach przedstawicieli Guerilla Games i ten materiał jest „upiększony”. Nie zmienia to jednak faktu, że ogląda się go z przyjemnością. A teraz obejrzyjcie ten trailer i powiedzcie nam – Mad Max doczeka się konkurencji po latach? Naszym zdaniem jest to wielce prawdopodobne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Ta scenka z samochodamia, jakby byla zywcem wyjeta z Mad Max’a. No i do tego Vault 😉 Wygalda to torche na taki postapokaliptyczny zlepek, ale mimo wszytko zapowiada sie smakowicie i napewno zagram w Borderlands 🙂

  2. Wygląda super, ale to prerenderka jest. Widać to wyraźnie w HD. Zachwycanie się zarezerwuję jednak na czas kiedy pokażą gameplay. Chociaż trza przyznać, że klimaty malują się zarąbiście. Ostatnie jednak porażki, które się szumnie zapowiadały, uzbroiły mnie w podejrzliwość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here