Nicolas Games i Valhalla.pl mają dla was wakacyjny konkurs w którym do rozdania jest aż dziesięć pudełek z grą Sins of A Solar Empire. Wszyscy ci, którzy uwielbiają kosmiczne RTS’y z pewnością kojarzą tytuł, który od kilku miesięcy święci triumfy na światowych listach przebojów. SoASE udowodnił, że rynek gier na PC trzyma się mocno, a gracze potrafią docenić naprawdę ambitną produkcję. Nasz redakcyjny kolega Bartosz Kotarba był grą zauroczony i wystawił Sins of A Solar Empire bardzo wysoką notę – 8.5/10.

Szczegóły konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie przygotowanym przez Nicolas Games i Valhalla.pl wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, które brzmi: Proszę wymienić trzy główne frakcje w grze Sins of A Solar Empire. Zwycięzcy w ramach dodatkowej nagrody otrzymają od nas po 50 punktów V. Odpowiedzi proszę udzielać w formie komentarzy.

Nie musicie spieszyć się z odpowiedzią. Konkurs trwa do 1 sierpnia. Zwycięzcy otrzymają od nas prywatną wiadomość z prośbą o wysłanie swoich danych korespondencyjnych. Na ich nadesłanie czekamy przez trzy dni – do północy 4 sierpnia.

Podpowiedzi znajdziecie oczywiście w naszej recenzji gry Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca. Wygrywajcie!

W komentarzach prosimy wpisywać jedynie odpowiedzi bezpośrednio związane z konkursem. Gry rozlosujemy wśród wszystkich, którzy udzielą poprawnej odpowiedzi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

60 KOMENTARZE

 1. Frakcje występujące w grze to:1. Zbrojna Koalicja Handlowa – The Trader Emergency Coalition2. wspólnota Adwent 3. Vasari

 2. Ja tylko tak wpadlem skomentowac, ze troche za latwe sa odpowiedzi w formie komentarza. Ktos kto nie ma nic wspolnego z gra, nie musi niczego szukac po sieci, niczego sprawdzac, po prostu porowna komentarze i odpowie:1. Wspólnota Adwen2. Zbrojna Koalicja Handlowa3. Imperium Vasari To takie moje 3 grosze, zeby nie bylo – rowniez odpowiedz w konkursie 🙂

  • 1) Imperium Vasari2) Wspólnota Adwent3) Zbrojna Koalicja Handlowa

   Ja tylko tak wpadlem skomentowac, ze troche za latwe sa odpowiedzi w formie komentarza. Ktos kto nie ma nic wspolnego z gra, nie musi niczego szukac po sieci, niczego sprawdzac, po prostu porowna komentarze i odpowie

   Jasne, bo to nie jest konkurs na miarę tego z God of War. Poza tym, właśnie nawet gdyby komentarze nie były jawne, wystarczy wstukać w google tytuł gry i mamy odpowiedź na każde pytanie. Tutaj nie liczy się żadna kreatywność. Prawidłowe odpowiedzi zostają gromadzone i z nich losuje się 10 osób (czy tam więcej/mniej w zależności od liczby nagród). Poza tym, nie ma presji, nie liczy się twój talent = nie muszę brać udziału w tym konkursie. Ja z takiego założenia wychodzę, dlatego nie brałem udziału w konkursie Far Cry (co by ewentualnie nie odbierać przyjemności tym, którzy na serio chcieli zobaczyć ‚to na żywo’) i zapewne nie wezmę udziału w konkursie z „Fordem”. To mnie interesi, to gram, a i tak liczy się tylko szczęście – jak w totku. Czekam więc na konkurs w stylu Runaway 2, Alien’s Breed i God of War. Pozdrawiam! 😀

 3. 1. TEC (Tępe Emaliowane Cizie)2. Ad wentyle3. Carstwo Vasarip. s. głupszych odpowiedzi nie skombinowałem ale jakby ktoś inwencję mą docenił, to wcale nie pogniewałbym się.

 4. Poziomem pytań idziecie troszkę w stronę konkursów audiotele :PAle co tam – wspaniały RTS do wygrania! :)1. Zbrojna Koalicja Handlowa (aka TEC – Trader Emergency Coalition)2. Vasari3. AdventPowodzenia Wikingowie!

 5. 1) Imperium Vasari 2) Zbrojna Koalicja Handlowa 3) Adventps: oby tym razem panowie trzymali sie ustalonych wczesniej zasad , a nei jak ostatnio z wejsciówkami, ze dostaly je ostatnie osoby. . . Nie bylo powodu zmiany zasad, i bylo to cokolwiek dziwne. Zeby nie bylo – w tamtym konkursie udzialu nie bralem, i tylko zdziwila mnie ta zmiana regul gry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here