Co ciekawe nowy projekt Level-5 może być jeszcze lepszy niż wymienione przed chwilą White Knight Story. Jak donosi magazyn Famitsu w grze RPG Ushiro wcielamy się w samego Ponurego Żniwiarza (z japońska zwanego Shinigami). Zadaniem Pana (lub Pani) Śmierci jest spełnienie ostatniego życzenia umierających osób. Tytuł ten został zapowiedziany na konsolę Sony PSP. Prawdopodobnie zobaczymy go tylko w japońskich sklepach gdzie powinien się pojawić w przyszłym roku. To oczywiście dopiero pierwsze informacje na jego temat. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli coś do nich dopisać.

To jednak nie wszystko co wiemy. Przedstawiciele Level-5 powiedzieli kilka rzeczy na temat samego White Knight Story. Ma to być pierwsza gra RPG, która na japońskim superkomputerze będzie działała w natywnej rozdzielczości 1080p. Jakość grafiki w grze ma być zbliżona do tej, którą zobaczymy w innym potencjalnym hicie – Final Fantasy XIII. Czyli będzie dobrze? Może ktoś z Wikingów zna odpowiedź na to pytanie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Konsole mają to do siebie że oprócz pseudo-oryginalnych śmieciokulek czy innych sznurówek wychodzą naprawdę ciekawe pozycje (Okami). Oby nie zepsuli, może byc ciekawie. . .

    • Konsole mają to do siebie że oprócz pseudo-oryginalnych śmieciokulek czy innych sznurówek wychodzą naprawdę ciekawe pozycje (Okami). Oby nie zepsuli, może byc ciekawie. . .

      No tak, bo przeciez na PC nigdy nic fajnego nie wyszlo. . .

  2. Właśnie dzisiaj pomyślałem, że interesującym pomysłem byłaby gra, w której jesteśmy śmiercią i spełniamy ostatnie życzenia naszych klientów. Nigdy! nie słyszałem o tej grze. Ja to to jakieś wizje chyba mam. Tytuł może być ciekawy, jednak jakie to będą życzenia?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here