City Interactive w końcu oficjalnie potwierdziło informację, że rodzimy hit – Sniper: Ghost Warrior pojawi się na konsoli Playstation 3. Do tej pory w snajpera mogli wcielić się posiadacze pecetów oraz Xboksów 360. Co ciekawe wersja na tę konsolę będzie nieco wzbogacona w stosunku do obecnie znajdującej się na rynku wersji. Kupując Snipera na Playstation 3 otrzymamy pakiet nowych misji dla pojedynczego gracza, kilka dodatkowych map dla trybu sieciowego. Nowy tryb rozgrywki multiplayer – popularny CTF (Capture the Flag). Pojawi się też nowe uzbrojenie. Dostaniemy karabiny wyborowe L96 oraz CheyTac M200 Intervention.

Cieszymy się, że gra z Polski trafi do jeszcze szerszego grona fanów elektronicznej rozrywki. Teraz już tylko czekamy napojawienie się daty premiery. Warto także przypomnieć, że druga 9oraz trzecia) odsłona Snipera działać będzie na silniku zakupionym od CryTeka o czym pisaliśmy kilka dni temu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

    • Lepiej neich ta firma zniknie i przestanie zalewac rynek tandetnymi gierkami wartymi 2zl.

      Lepiej żeby dystrybutorzy gier zajmowali sie dystrybucją zamiast siać propagandę sukcesu robiąc ambitne rpg i popadając w czarną dupę długów w międzyczasie próbując wejść na rynek dystrybucji filmów. Wiesz do jakiej firmy piję?City pogardzano latami a wyszło na to, ze to oni moga na wszystkich pluć z wysokiej wieży z kości słoniowej. Ostatnio widze jak branżowe dziwki zaczynają, a raczej próbują bo „C” mają ich w glębokim poważaniu, lizać dupę City bo w końcu poczuli skąd zaczyna wiać wiaterek.

  1. @kot,a co to ma do tego? mnie tam rybka kondycja tej pewnej firmy. . . grunt to iż to ambitne rpg faktycznie było znacznie bardziej rpgowate niż szmiry starych wyjadaczy i nędzne post-atomowe podróbki starych hitów i że drugie uderzenie też ma szansę być tym czego od gier tego gatunku oczekuję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here