INFORMACJA PRASOWA

Model, który zadebiutował na rynku w październiku 2007, może pochwalić się znikomą wręcz awaryjnością, która jest jedną z najniższych w tym przemyśle, porównywalną z modelem 60GB.

„Jesteśmy bardzo dumni z jakości i niezawodności PLAYSTATION 3 i bardzo rozczarowani, że taki wyjątkowo niestaranny przykład dziennikarstwa, sprawił że powstała ta absolutnie nieprawdziwa historia” – powiedział David Reeves, prezydent Sony Computer Entertainment Europe. „Od momentu wprowadzenia PS3 40GB, zaobserwowaliśmy fantastyczny wzrost w sprzedaży, a stopień awaryjności pozostał na tym samym bardzo niskim poziomie, do którego nie tylko zawsze dążyliśmy, ale również zapewnialiśmy od samej premiery PS3.”

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Tak. To byla prowokacja CBA, majaca na celu pograzenie Sony. Ale, dla odmiany, nie powiodla sie. Jesli to faktycznie byla tylko plota puszczona przez Holendrow, czy tam innych Belgow, to dobrze, bo Sony uniknie tarapatow. Ale ja jednak wolalbym, by prawdziwosc tamtej informacji zweryfikowala rzeczywistosc, a nie wypowiedzi fantastów z PR-u Sony.

  2. Przecież macie napisane wyraźnie – to znowu nasza (kiepskich „dziennikarzy”) wina. Heh myślałem, że dostanie się sieci, która zgłosiła te problemy. Okazuje się jednak, że to wciąż spisek pismaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here