Z czym kojarzą się wam filmy z Bollywood? Z pewnością z tańcem, śpiewem i jakby to określić… niezrozumiałą dla niektórych „egzotyką” (zobaczcie drugi materiał wideo – wymyślilibyście COŚ takiego?). Ot po prostu nie każdy gustuje w produkcjach z Bombaju. Trzeba jednak przyznać, że hinduskie kino to ogromny przemysł i aż dziw bierze, że branża gier jeszcze nie sięgnęła po te zasoby. Co zatem powiecie na grę wideo opartą na jednym z ostatnich hitów z bolywoodzkiej fabryki snów? Brytyjski oddział SCE przygotowuje się do produkcji gry na podstawie filmu science-fiction Ra.One. W kinowym obrazie w głównego bohatera wcielił się jeden z największych hinduskich amantów – Shah Rukh Khan, a sam film… no cóż… wygląda jak zrzynka z Iron Mana, ale chyba nikomu to nie przeszkadza?

Według skąpych informacji w grze, która pojawi się na Playstation 3 wcielimy się w tytułowego superbohatera. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu. Ciekawe, czy gra zainteresuje zachodnich odbiorców. No, ale skoro tytuł ten ma powstać w Wielkiej Brytanii to zapewne będzie lepszy niż ot choćby arabska odpowiedź na serię Uncharted.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Nie widzę nic dziwnego w tym, że koń zrobił piękny wślizg ;)Nie takie rzeczy z teściem po pijaku wyczynialiśmy ;P

  2. Nie oglądałeś kusyy całego filmu. Zapewniam cię że w przypadku niektórych akcji nawet i teściowa by nie dała rady ;).

  3. Bollywood git ;P o cholerka moje konie tej sztuczki nie potrafią. Muszę je nauczyć takiego epic wślizgu. Zacznę od kuca 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here