Czego nie potrafi NGP? Napisałbym, ale nie dałem oznaczenia 18+, a więc świntuszenie nie wchodzi w grę. Dla Davida Jaffe nowa konsola przenośna od Sony jest jak świeża **pka. Ciekawe, czy po ostatnich deklaracjach Sony twórca Twisted Metal zmieni zdanie co do hmm… „świeżości”? Być może ponieważ Sony studzi emocje związane z NGP. Tuż po pierwszej prezentacji w świat poszła fama o przenośnej konsoli o „mocy Playstation 3”. Na trwającej właśnie imprezie Game Developers Conference przedstawiciel SCEA, pan David Coombes w dość zabawny sposób uciął te spekulacje i powiedział, że niektórzy ludzie z prasy mówili „łał, to coś może być potężne jak PS3” Coombes na to, że NGP nie będzie: działać z częstotliwością 2 GHz, ponieważ bateria wytrzymałaby z pięć minut i prawdopodobnie podpaliłaby twoje portki!

Oprócz anegdotycznej wypowiedzi pojawiły się też konkrety – David C. okreslił moc NGP na pomiędzy PSP, a PS3. Dodał też, że ilością pamięci RAM nowej konsolce będzie bliżej do Playstation 3 (konkretów nie podał), a gry będą na bliżej nieokreślonych „kartach pamięci” o pojemności 2 oraz 4 gigabajtów. Niestety na tych kartach wydzielona jeszcze będzie bliżej nieokreślona cześć na zapisy gier.

A tak z zupełnie innej beczki. Wiecie, że mamy Tłusty Czwartek?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Kaczuch jadł faworki i ze cztery pączki, ale takie beznadziejne bo nie różane. A NGP bedzie failem roku. PS dlaczego ten pies siedzi na krześle jak człowiek?

  2. oo tak babcia smażyła dziś pączki. Były pączki na śniadanie i na kolację :Psulla zjadłeś te wszystkie pąki?

    gry będą na bliżej nieokreślonych „kartach pamięci” o pojemności 2 oraz 4 gigabajtów.

    Stanowczo za mało. W dzisiejszych czasach karta pamięci bez problemu może mieć X razy więcej. Powinno zrobić karty o pojemności 16 oraz 32 gigabajtów. Wtedy powiedziałbym, ze to jest ok.

  3. Ja sie obudzilem wieczorem i za pozno juz bylo na paczki. W tym roku FAIL – zero paczkow w tlusty czwartek! Ale nic straconego kupie sobie dzisiaj 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here