Susan Nourai, osoba odpowiedzialna za funkcjonowanie sieciowej platformy PlayStation 3 jest przekonana, że PS Network będzie się w dalszym ciągu rozwijać, a jej obecny stan jest ledwie początkiem wielkich zmian.

”To dopiero początek; ciągle pracujemy wraz z naszym japońskim zespołem inżynieryjno-technicznym nad poprawą jakości usługi. Dzięki naszemu serwisowi konsumenckiemu jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi odbiorcami i doceniamy pozytywny oraz konstruktywny odzew z ich strony. Planujemy kontynuować to co robimy dobrze, a także rozwijać serwis tak, jak oczekują tego od nas fani PlayStation. Przez te cztery miesiące udało nam się wiele dokonać – uzyskaliśmy 600.000 zarejestrowanych użytkowników, a pliki z sieci zostały pobierane 3.7 miliona razy. Jest to świetny początek naszej długotrwałej relacji z użytkownikami serwisu oraz partnerami biznesowymi ” – powiedziała Susan Nourai w wywiadzie zamieszczonym przez serwis GamePro.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Jesli jakimś cudem (bo tylko cud im pomoze) uda im się osiągnac sukces na miare PS2 (100 milionow konsol lub cos kolo tego) to MS juz musi trzęść się ze strachu!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here