The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II: The Rise of the Witch-king to chyba najdłuższy tytuł, jaki kiedykolwiek został nadany grze. Zobacz ten dodatek do drugiej części Bitwy o Śródziemie.

Daisuke Uchiyama, producent w Namco Bandai, udzielając wywiadu stronie GameDaily, wspomniał mimochodem, że zespół pracuje równolegle nad Tekken 6 i Soul Calibur IV. Jest to pierwsza informacja na temat tej gry.

Wiele osób przypuszczało, że po ostatniej odsłonie Soul Calibura na PlayStation 2 to bardziej niż pewne, że seria powróci, najpewniej na konsole następnej generacji. Ciągle jednak brak pewności, czy będzie to pełnoprawny sequel, czy tez jedynie re-make Soul Calibur 3 na Xbox 360, o którym jakiś czas temu plotkowano.

Ukazująca się w takiej lub innej postaci od 1995 roku seria Soul Calibur to niby standardowa bijatyka, która jednak wymaga nieco więcej taktycznego myślenia. Ponadto każda postać ma do dyspozycji unikatową broń, której może używać.

Namco to jedna z najstarszych firm w branży (istnieje od 1955 roku!), znana z takich tytułów, jak Pac Man, Galaxian czy Tekken.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here