INFORMACJA PRASOWA

Nowy add-on do Warhammera 40,000, zatytułowany Soulstorm, wprowadzić ma przede wszystkim dwie kolejne, grywalne frakcje (jedną z nich będą Mroczni Eldarzy, o drugiej na razie nic oficjalnie nie wiadomo). Poza tym pojawią się w nim takie nowości jak: jednostki powietrzne, medale do zdobycia w trybie multiplayer i rozbudowana – tocząca się na wielu planetach – kampania dla pojedynczego gracza. Co warte podkreślenia, dodatek ten – podobnie jak wcześniejszy Dark Crusade – będzie całkowicie samodzielny, a do jegodziałania nie będzie potrzebna podstawowa wersja gry.

Premiera Warhammer 40,000: Dawn of War – Soulstorm jest zaplanowana na wiosnę przyszłego roku. Gra znajdzie się w planie wydawniczym CD Projekt.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Troszkę już mi się Warhammerek zaczął nudzić – szczególnie po Dark Crusade. Soulstorm zapowiada się całkiem dobrze – dwie nowe rasy, i „osiągnięcia” ;). Chciałbym już zobaczyć Warhammer’a 40k 2. Bo coraz to nowsze dodatki, nie wnoszące żadnych zmian poza dodatkowym contentem mogą nie wytrzymać w starciu z nowymi grami (Starcraft 2?)

  2. też mnie Soulstorm nie podnieca, zwłaszcza że Relic nie robi go samo, tylko nadzoruje produkcję. Ale Dawn of War 2 wyglądam jak kania dżdżownic, bo w sequelu w końcu mają być Tyranidzi 🙂 a bez genokradów WH40k to nie WH40k 🙂

  3. hmmm. . . . warhammer ma juz pozycje gry prawie doskonałej jak niegdyś starcraft. . . i co starcraft pomimo długiego czasu stal sie kamieniem milowym,nie wybiły go nowsze. To samo czeka moim zdaniem w40kdow gra jest poprostu zadobra by została sorzatnięta przez konkurencje. A soulstorm przedłuży życie w40kdow. . . no chyba że twórcy tak spaprają robote ,że aż w grze bendzie roiło się od imba unitów(via w40k dow dc gdzie przed pathem necroni byli za poteżni choć, po pathu sa dalej ale nie tak bardzo już) ale imo tyranidzi napewno bendą bo demonhunters czy witchhunters są po porostu za”małymi”frakcjiami” by byc odrazu oddzielna rasą. . . wienc tyranidzi^^pozdro dla wszystkich fanow w40kdow do zobaczenia w calidian gates!

  4. No no. . . Relic sie postarał 😉 ostatnie pogłoski mówią o wydaniu DOPIERO w lipcu, osobiście jestem troszkę zniesmaczony ;|. Firma na serio myśli o wydaniu Sióstr Bitewnych jako 9 rasy bo: „Ten engine DOW nie pociągnie takich Tyranidów jakich znamy, a robienie innych Tyranidów psuje ich klimat”. A Witch Hunters pasują jak ulał 😉 Mody do DC są w przygotowaniu, Adepta Sororitas Mod wychodzi około listopada, a Tyranid Mod jest jeszcze w produkcji (brak Karasiów i Tyranta) Relic i Iron Lore mają tylko te dwie rasy w zanadrzu. Tak naprawdę ras w 40-stce jest 11, a Soulstorm ma tylko 9 😉 jeśli założymy że tą drugą rasą będzie Witch Hunters to brak tylko Tyrków i Daemonhunters. XV15 Mod Team ma troszkę zjechaną sprawę, zrobiła Tau Mod, i wyszło DC z Tau, robili nie dawno Dark Eldars Mod, wychodzi Soulstorm, a reszta modów jest już zajęta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here