Od czasu do casu wielkie sieci, zajmujące się sprzedażą gier publikują interesujące informacje zanim zrobią to wydawcy. Tym razem jakoś nie możemy uwierzyć w to, co na swojej stronie internetowej ujawnił brytyjski GAME. Ktoś w firmie twierdzi, że Splinter Cell: Conviction przestał być tytułem na wyłączność dla Xboxa 360 i pecetów. W jej ofercie znajduje się gra w wersji dla Playstation 3. Mało tego. GAME wie już kiedy odbędzie się jej premiera – pierwszego kwietnia. Czyżby wszystko się wyjaśniło. Prima aprilis już chodzi po głowie pracownikom firmy? A może wiedzą o czymś, czego Ubisoft nie chce nam powiedzieć? Wydawca gry w chwili obecnej stwierdził jedynie, że nie podał żadnych informacji związanych z przeniesieniem gry na PS3 ani datą premiery na 360tce i pecetach. Oceńcie sami – to pomyłka sieci GAME czy też Conviction rzeczywiście zawędruje na maszynę Sony?

AKTUALIZACJA: Ubisoft potwierdził właśnie, że Conviction ani nie zostanie wydany na Playstation 3 ani nie trafi do sklepów pierwszego kwietnia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Skoro nie chcą nam powiedzieć jak wygląda gra ani kiedy zostanie wydana, trzeba wypuszczać co chwilę fałszywe informacje i trailery.

  2. Niech nawet na PS3 wyjdzie. Mam tylko nadzieje ze nie spartola Sama Fishera, bo tego jako wielki fan SC ktory przeszedl wszystkie czesci po 3 razy na kazdym poziomie nie wybacze. Blagam, Fisher ma zamiatac. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here