Nie tylko Haze wpadł w mały poślizg. Zarzuciło także pojazdem o nazwie Conviction. Raport na temat finansów Ubisoftu, na który powoływaliśmy się w przypadku dzisiejszego newsa o Haze mówi nam, że premiera najnowszego Splinter Cell również została przełożona. Ten tytuł wpadł do worka o nic nie mówiącej nazwie rok fiskalny 2008/2009. Poczekamy więc jeszcze przynajmniej kilka miesięcy zanim zobaczymy nowe przygody Sama Fishera. Dzień zaczyna się więc nieciekawie dla fanów elektronicznej rozrywki. Na całe szczęście Ubisoft nie przekazał samych złych informacji. Wyglądajcie naszych kolejnych newsów by sprawdzić co nas dzisiaj ucieszyło.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Auć. Niedobra wiadomość. Tęsknie za Samem :)Chociaż lepiej żeby grę dopracowali niż miałby być to kolejny diament z dużą rysą, jak Assassin’s Creed.

  2. SC:Conviction zostało przesunięte do kwartału rozliczeniowego zaczynającego się 1 kwietnia. Co oznacza, że gra może wpaść w w nawet 5 miesieczny poślizg biorąc pod uwagę to, że premiera była zapowiadana na marzec. Ubisoft zachowuje się dziwnie, bo gra jest już drugi raz przesuwana (pierwotnie miała ukazać się w grudniu tego roku).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here