Jakiś czas temu przedstawiliśmy wam nowe grafiki z Splinter Cell: Conviction, a na nich ujawniony właśnie tryb split-screen. W Deniable Ops zagramy na czterech mapach, na których wykorzystamy jeden z czterech typów zabawy. Więcej o co-opie opowiedział Patrick Reddich (rozmowę z nim możecie obejrzeć poniżej). Tymczasem na Xbox Live Marketplace pojawiła się nowa skórka dla dashboardu Xboksów 360. Darmowa, dodajmy. Znajdziecie ją w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Pamiętam dobrze (w sumie to znów tak dawno nie było, mimo że pamięć mam nienaganną to b. krótką:/), splita w Double Agent na konsolach poprzedniej generacji. Całość zajmowała raptem parę godzin, ale singlowi urywała łeb. Także miło słyszeć wieści o tym, że w erze gdzie gry bez multi można policzyć na palcach jednej ręki, wychodzą jeszcze tytuły przy których wystarczy tylko dobre towarzystwo, piwko i duża kanapa, bez konieczności podpinania się do matrixa.

  2. No giera bedzie wypas i tyle i to juz niebawem . . . . . zdaje sie ze 7 luty czy jakos. Jak narazie jednak MW2 w matrixie zjada caly moj wolny czas. . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here