O pierwszej z nich przeczytać można na łamach oficjalnego, amerykańskiego bloga Playstation. Przedstawiciel firmy Electronic Arts (David Seeholzer) w nowym wpisie zdradził, że za parę tygodni posiadacze Playstation 3 będą mogli pobrać wersję demonstracyjną Red Alert 3. Japoński superkomputer w przyszłości otrzyma także „nowe mapy, misje, jednostki i inną zawartość”. Pierwszym zapowiedzianym mikrododatkiem będzie wydany pod koniec miesiąca zbiór map. Znajdziemy w nim trzy plansze przeznaczone do zabawy w trybie skirmish (multi i singleplayer). Wszystko fajnie, ale czemu tak późno – posiadacze pecetów i Xboxów już dość dawno mieli okazję przejść ten tytuł, choć może nie był taki ładny.

Swoje dema otrzymał także pecet i Xbox 360. W przypadku psującej się konsoli jest nim próbka możliwości gry Ninja Blade. Póki co mogą ją pobrać „złoci użytkownicy” Xbox Live z Ameryki Północnej. Na całe szczęście w Polsce, będącej jednym ze stanów stolicy hamburgera prawie wszyscy posiadacze Xboxa 360 mają na nazwisko Johnson, Smith lub podobnie. Nie powinniście więc mieć problemów z pobraniem tego dema.

Na pececie króluje natomiast sport. Amerykański sport. W tym przypadku nie chodzi o zabawną grę, którą nazywają futbol pomimo tego, że ma z nim tyle wspólnego co my z luksusowymi samochodami. W demie na komputerach osobistych zagramy w baseball MLB 2K9 od 2K Sports. Archiwum z potrzebnymi wam plikami waży 1,25GB i umożliwia rozegranie spotkania między drużynami Tampa Bay Rays i Philadelphia Phillies. Jeśli wiecie więc do czego oprócz bicia niewinnych ludzi służy popularna w kraju „bagietka”, to demo znajdziecie w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here