I jak tu nie mówić, że twórcy gier obrażają naszą – graczy konsolowych – inteligencję? Japoński Square Enix zapowiedział kolejną odsłonę wybornego Front Mission. Na nasze nieszczęście świetna strategia na konsolach nowej generacji (i pecetach) zamieni się w strzelankę ukazaną z perspektywy trzeciej osoby. Rewelacja, prawda?

Jak już zapewne zauważyliście nie wszystkie informacje podane przez Square są złe. W Front Mission Evolved zagrają posiadacze konsol Playstation 3, Xbox 360 i pecetów(!). Wiemy również, że w tytule tym oprócz kampanii dla pojedynczego gracza znajdzie się także tryb multiplayer. Na kolejne wieści na temat tej produkcji musimy poczekać do rozpoczęcia E3 2009. Oczekiwanie możemy sobie umilić poprzez odwiedzenie naszej galerii. Za kilka chwil dołożymy do niej świeże fotki z Front Mission. Samą galerię zobaczycie obok tego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Ale. . . bieda. Przez moment się cieszyłem, że nareszcie będę miał szanse zagrać w gre z tej tak zachwalanej serii. Czyli nie pozostaje nic innego, niż polowanie na aukcjach w celu kupna którejś z poprzedniczek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here