W tym tygodniu na usłudze sieciowej Microsoftu pojawi się tylko jedna gra. Nie jest to jednak byle jaki tytuł. Za czterysta Microsoft Points nabędziemy Asteroids Deluxe. W zestawie znajdziemy klasyczną i odświeżoną wersję gry. Jeśli nigdy nie bawiliście się tą pozycję, to powinniście już szykować te kilkaset punktów. Nazywać się fanem elektronicznej rozrywki a nie znać Asteroids? Tego po prostu nie da się zrobić. Starym zwyczajem wersja Deluxe posiadać będzie poprawioną, odświeżoną oprawę graficzną (jeśli można o takowej mówić) i muzyczną. Więcej na temat tej produkcji przeczytacie na jej oficjalnej stronie. Znajdziecie ją tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. To były czasy!!!Nosiło się te metalowe 20zł do salonów gier bo zawsze ich brakowało. . . A ktopróbował wrzucać 20 na żyłce i nabijać „kredyty”?

  2. mi się kiedyś zaciął automat z taką grą submarine coś tam gdzie waliłeś torpediami w łodzie podwodne z takim peryskopem czy czyms 🙂 dobre 4h grałem po czym przyszedł jakiś dziadek wyjął wtyczkę włożył i powiedział no już nagrałeś się . . następny proszę 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here