Pierwsza nowość powinna się spodobać wszystkim weteranom elektronicznej rozrywki. Jest nią dziewiątą część gry Mega Man. Tytuł powinni też sprawdzić gracze, którzy lubią wyzwania i twierdzą, że dwie części Ninja Gaiden są bardzo łatwe. Hit sprzed lat możemy nabyć za 800 Microsoft Points.

Drugą z dzisiejszych nowości również wyceniono na 800 Punktów Microsoftu. Po wpłaceniu tej kwoty na konto amerykańskiej firmy na naszym dysku wyląduje gra War World. Pozycja wydana przez Ubisoft jest shooterem ukazanym z perspektywy trzeciej osoby. Kierujemy w niej olbrzymimi mechami (w grze udostępniono 16 maszyn) siejącymi śmierć i zniszczenie na jednej ze stu plansz dla pojedynczego gracza lub w jednym z czterech dostępnych trybów gry sieciowej.

Już na zakończenie newsa podzielimy się informacją przekazaną przez giganta z Redmond. Gry Live Arcade wciąż sprzedają się bardzo dobrze. Liczba osób pobierających je wciąż wzrasta, a tylko w sierpniu Microsoft odnotował 67% wzrost dochodu ze sprzedaży tego typu produkcji. Przedstawiciel firmy stwierdził na blogu Gamerscore, że jest to zasługa bardzo mocnych pozycji przygotowanych przez Microsoft w ostatnich tygodniach. Znalazły się wśród nich takie pozycje jak Castle Crashers (obecnie najbardziej popularna gra Live Arcade), Braid (najwyżej oceniana gra w historii Live Arcade) czy Geometry Wars: Retro Evolved 2 oraz Bionic Commando: Rearmed.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here