To samo pytanie zadawaliśmy w zeszłym tygodniu. Wtedy na usłudze sieciowej nie pojawił się żaden wirtualny futbol (soccer też się nie pojawił). A w tym tygodniu? Niestety też nie. Zamiast niego w ręce graczy może wpaść druga część Froggera. Tytuł ten powinni znać weterani elektronicznej rozrywki. Kolejna odsłona nieskomplikowanej gry zręcznościowej została wzbogacona o tryby Race i Jewel Duel oraz możliwość zabawy w sieci. Całość uzupełnia ulepszona oprawa graficzna. Tę pozycję wyceniono na 800 Microsoft Points.

To jednak jeszcze nie koniec. W tym tygodniu nabyć możemy jeszcze jeden tytuł. Jest nim strzelanka od Capcomu. Wolf of the Battlefield: Commando 3 według zapewnień amerykańskiej korporacji najlepiej sprawdza się w trybie co-op. Gra jak na porządnego shootera przystało sprowadza się do eksterminacji setek przeciwników za pomocą kilku rodzajów broni. Oczywiście w trakcie zabawy zbierzemy przedmioty zwiększające jej moc i inne pożyteczne drobiazgi. Tę produkcję również wyceniono na 800 Microsoft Points.

Jeśli interesuje was którykolwiek z tych tytułów, to już jutro zajrzyjcie na usługę sieciową Microsoftu (oczywiście musicie się zalogować na amerykańskie czy brytyjskie konto). My przypominamy, że już za parę godzin za 0 Microsoft Points będziecie mogli obejrzeć kolejny mecz ME w piłce nożnej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here