Jak tu nie lubić poniedziałków? Człowiek przychodzi do pracy, otwiera przeglądarkę internetową, potem klienta poczty i nagle w oczy rzuca mu się wiadomość, na którą on (i nie tylko on) czekał od wielu miesięcy. Studio Blizzard podaje do publicznej wiadomości datę premiery StarCraft II: Wings of Liberty – pierwszej z trzech części drugiej odsłony kultowej strategii czasu rzeczywistego.

Jak wynika z oficjalnej informacji prasowej, StarCraft II trafi do sklepów praktycznie na całym świecie dokładnie 27 lipca tego roku. Właśnie tego dnia poznamy dalsze losy Jima Raynora i armii Terran, którymi przejdziemy kampanię dla pojedynczego gracza, składającą się z 29 misji. Oczywiście o ile studio Blizzard nie przełoży daty premiery swojego dzieła, a wszyscy przecież wiemy, że firma lubi to robić.

W komunikacie rozesłanym do mediów umieszczono również przypomnienie o nowej wersji usługi Battle.net. Jej ostateczna wersja oferować będzie między innymi komunikację głosową, osiągnięcia do odblokowania czy „przechowywanie plików z użyciem technologii chmurowego przetwarzania danych” i powinna ruszyć w dniu premiery gry. Starczy jednak tego ekscytowania się rzeczami, które spisano w informacji prasowej. Najważniejsze jest to, że prawdopodobnie za dwa miesiące setki tysięcy graczy wezmą zwolnienie lekarskie specjalnie po to, by delektować się StarCraft II. I my zapewne będziemy wśród nich. A wy?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Pytanie, czy po krotszej niz sie spodziewano bety bedzie dopracowana. Chociaz gameplay juz wyglada bardzo stabilnie i oczekiwania chyba zostana zaspokojone 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here