O tym, ze twórcy wymienionej przed chwilą produkcji mają problemy z jej dokończeniem, wiemy już od dawna. Nie spodziewaliśmy się jednak, że zamiast niej na rynek zostanie rzucony zupełnie inny tytuł. Serwis Massively donosi jednak, że na podstawie Stargate MMO powstanie nastawiona na współpracę wieloosobowa strzelanka, ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Otrzymała ona tytuł Stargate Resistance. Jej premierę wyznaczono na pierwszy kwartał przyszłego roku. Produkcja ta zostanie wydana tylko i wyłącznie na pecetach.

Z pierwszych oficjalnych wiadomości wynika, że wcielamy się w niej w wojaków Stargate Command, którzy walczyć będą z Goa’uld System Lords. Gracz może oczywiście dołączyć do walki jako żołnierz obu tych frakcji. Każda z nich zaoferuje nam trzy grywalne profesje. Stargate Command wykorzystywać będzie takie klasy jak Soldier, Scientist i Commando. Po stronie System Lords walczą Jaffa, Ash’rak i Goa’uld.

Środki zarobione na Stargate Resistance umożliwić mają dokończenie Stargate MMO. Większa część zespołu odpowiedzialnego za ten tytuł została przeniesiona do prac nad zapowiedzianą właśnie strzelanką.

Czy pomysł ten okaże się strzałem w dziesiątkę? Tego dowiemy się zapewne dopiero za jakieś pół roku. W międzyczasie polecamy wam pierwsze grafiki z Stargate Resistance. Za kilka sekund zobaczycie je obok tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Straszna bieda. Jakaś nieznana grupa dostaje zlecenie na zrobienie gry. MGM znane jest z tego że maja problemy z planowaniem (temu zostali wystawieni na sprzedaż), obiecują gruszki na wierzbie. A wychodzi zwykła kwaśna śliwka :/ Raczej w te Stargate Resistance nie pogram. PO za tym czytałem ze Stargate Resistance ma być dodatkowa grą, że Stargate Worlds wcale niema zostać „skasowane/zastąpione”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here