Ci będą mogli nabyć grę już za dwa dni jeśli mieszkają w Ameryce Północnej. W Europie pozycja ta pojawić ma się dopiero czternastego września (wersja na konsolę Microsoftu). Tydzień później zagrają w nią posiadacze komputerów osobistych a nowym/starym zwyczajem osobnicy, którzy skusili się na konsolę Sony poczekają najdłużej. Stranglehold na Playstation 3 pojawi się w sklepach dopiero w październiku, ale na płycie z grą znajdziemy całkiem sympatyczny dodatek w postaci filmu Hard Boiled w jakości HD.

Z okazji wysłania płyty z tą pozycją do tłoczni firma Midway pochwaliła się także reklamą telewizyjną Stranglehold. Link do niej znajdziecie tam gdzie zawsze.

Stranglehold – reklama TV

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. hmm a kiedy demo. . . gra podobno ma takie wymagania że pierw demo bym sobie zgrał żeby sprawdzić czy warto!!! Bo nie chce mieć pokazu slajdów;;;;;:P

  2. Mnie odrzucilo demo – juz lepiej gralo mi sie w Max Payne’a I i II. Rozbawila mnie wypowiedz tworcow jak mowili jakis czas temu, ze to wlasnie ich dzielo bedzie best sellerem okresu swiatecznego. Z BioShockiem na rynku i takimi tytulami jak Assasins Creed, Heavenly Sword i wielu innych w drodze na polki w pazdzierniku i listopadzie autorzy Stranglehold ‚a moga porzucic wszelkie nadzieje ze tak sie stanie.

  3. nie wiem jakie sa wymagania sprzętowe na pc ale powiem tak ta gra jest fajniejsza niż bioshock przynajmniej dla mnie (to ocena relatywna bo mam obie gry w pełnej wersji)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here