Lead naszego newsa jest dość nietypowy, ale właśnie taki miał być. Dzięki staraniom firmy Capcom możemy sprawdzić czy nasz domowy blaszak poradzi sobie z czwartą odsłoną Ulicznego Wojownika. Aby przekonać się jak silne jest kung fu naszego peceta wystarczy pobrać i uruchomić niewielką aplikację udostępnioną na tej stronie (archiwum/aplikacja nie była przez nas testowana). Jeśli zamierzacie sprawdzić swoją maszynę, to koniecznie dajcie nam znać jak poradziła sobie z Street Fighter IV.

My musimy jeszcze wspomnieć o konwersji tego tytułu na Nintendo Wii. Póki co nie została ona oficjalnie zapowiedziana, ale Capcom nie wyklucza przeniesienia go na stacjonarną konsolę Wielkiego N. Na forum dyskusyjnym firmy, głos w tej sprawie zabrał jej pracownik – Seth Killian. O SF IV Wii miał on tyle do powiedzienia: „O ile nie każdy aspekt oprawy graficznej SF IV byłby możliwy do odtworzenia na Wii, to kluczowe elementy gry są oczywiście możliwe do zrobienia. Jeśli chodzi o ‘to się nigdy nie wydarzy’ – mam nadzieję, że Tatsunoko vs Capcom nauczyło wszystkich, iż w przypadku Capcomu nigdy nie powinniśmy mówić nigdy”.

Ciekawe co na to posiadacze Wii? Chcecie żeby Capcom wydał Ulicznego Wojownika na waszej konsoli? Koniecznie dajcie nam znać, albo już zabierzcie się za pisanie petycji, która pokaże japońskiemu wydawcy ile osób chce wywijać wiilotem przed telewizorem przy Street Fighter IV.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. no to ja przetestowałem – konfiguracja: ati 3870, amd x2 5200+, 2 gb ramu:ustawienia wszystko na maxa, rozdzielczość 1680×1050 wyniki:bez antyaliasingu otrzymałem ocenę A (najwyższą) i non stop 60 fps,z AA x8 mam ocenę D i 30 klatek na sekundę (wiadomo – seria 3xxx ati nie lubiła się z antyaliasingiem) różnica pomiędzy AA x0 i AAx8 bardzo niewielka i w walce na 100% się nie zauważy. ja jestem zachwycony – wygląda to pięknie i przypomniało mi się jak w 2 klasie podstawówki ciąłem w SF 2 turbo 😉 zakup będzie jak nic 🙂 polecam. co do benchmarka to są to 3 walki – w sumie starzy znajomi (cammy, ryu, chun-li) biją się z nowymi (nie znam) w trzech różnych lokacjach. wygląda smakowicie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here