Naprawdę dobrą niespodziankę przygotowali dla nas twórcy ze studia Bungie. Tajemniczy materiał filmowy, który pokazywaliśmy wam kilka dni temu był zapowiedzią dodatku nazwanego Recon.

Akcja rozszerzenia rozpoczyna się przed wydarzeniami, których byliśmy świadkami w Halo 3. Gracz wciela się w postać zwykłego piechociarza UNSC co jest zupełną nowością w serii gier studia Bungie. W Halo 3 Recon znajdziemy całkowicie nową kampanię dla samotnego żołnierza, tryb co-op dla czterech graczy i nowe mapy wieloosobowe. Niestety to wszystko wpadnie w nasze ręce dopiero jesienią przyszłego roku. W tej chwili ani Microsoft ani studio Bungie nie wyjaśnili czy gra zostanie wydana na płycie DVD czy też będziemy ją mogli pobrać z usługi Xbox Live. Nie wiemy nawet czy jest samodzielnym rozszerzeniem czy do jej uruchomienia potrzebujemy kopii Halo 3.

Póki co możemy wam tylko pokazać materiał filmowy z rozszerzenia. Umieściliśmy go pod treścią newsa. Już na zakończenie dodamy, że po raz pierwszy mamy straszną ochotę zagrać w coś, co w tytule ma słowo Halo.

Aktualizacja: W grze nie wcielamy się w piechociarza UNSC jak pisaliśmy kilka chwil temu, ale w żołnierza jednostki specjalnej ODST (Orbital Drop Shock Trooper). Wiemy także, że dodatek jest samodzielną produkcją.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here