Internetowi plotkarze znów zabrali się do roboty. Tym razem donieśli, że studio Level 5 może na stałe związać się z firmą Sony (inni twierdzą, że umowę już podpisano). Do końca tego roku w sklepach mamy zobaczyć ich najnowszą produkcję – White Knight Story. Jeśli tytuł ten sprzeda się dobrze, to jego twórcy staną się ekipą nie będącą częścią japońskiej korporacji, ale wydającej gry tylko i wyłącznie na konsole Playstation (tak jak Naughty Dog czy Sucker Punch). Jeśli plotka okaże się być prawdziwa, to zapewne firmy zaczną bliżej współpracować. White Knight Story póki co zapowiada się naprawdę dobrze. Dla tych którzy śledzą ten tytuł przygotowaliśmy nawet listę Trofeów, które da się w nim zdobyć (kliknijcie tutaj). Całą resztę graczy zachęcamy do rzucenia okiem na zwiastun, a w zasadzie dwie króciutkie reklamy tej produkcji (radość japońskich graczy – bezcenna). Połączone klipy umieściliśmy pod treścią naszego newsa.

Dowiedzieliśmy się także, że Sony nareszcie zdało sobie sprawę z tego, że w przypadku gier RPG Playstation 3 nie ma praktycznie nic do powiedzenia. Magazyn Famitsu donosi, że w tej chwili firma pracuje nad pięcioma nowymi produkcjami tego typu. Wszystkie mają być tworzone w wewnętrznych studiach Sony. Nie wiadomo jednak nic konkretnego na ich temat. Czekamy więc na dalsze wieści po cichu licząc na to, że informacja ta nie jest plotką.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Śmieszne są te japońskie reklamy – zwłaszcza kiedy mówią „plejstejszon SRI” Oczy pierwszego Japończyka zatopione w ekranie, też niezłe 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here