Podejrzewamy jednak, że w tym wypadku okaże się ona prawdziwa. Wieść gminna niesie, że autorzy bardzo ciepło przyjętego (przez media i fanów gier) LittleBigPlanet związali się z japońską firmą nowym kontraktem. Wynika z niego, że twórcy SackBoya napiszą dla Sony trzy nowe gry, oczywiście na zasadach wyłączności. W tej chwili oczywiście nie wiadomo czym one są i czy w ogóle powstają. Jeśli jednak mamy się czegoś dowiedzieć, to pod koniec roku albo na początku przyszłego w sieci powinna się pojawić informacja prasowa Sony albo Media Molecule. Będziemy jej wypatrywali. Wam polecamy wyglądanie kolejnych newsów na Valhalli.

Na zakończenie dodamy jeszcze dwa słowa na temat wyników sprzedaży LittleBigPlanet. Gra póki co sprzedaje się nieźle, ale o żadnym szaleństwie mowy być nie może. Brytyjski oddział Sony nie martwi się jednak tym, że przygody SackBoya w tym tygodniu spadły na dziewiętnastą pozycję listy przebojów w Zjednoczonym Królestwie. Zdaniem przedstawicieli Sony gra zbiera ekstremalnie dobre oceny, a jej przeciętna sprzedaż związana jest z trudnym okresem, w którym trafiła na rynek. Nadal jednak LBP ma być tytułem napędzającym sprzedaż Playstation 3, a prawdziwa szaleństwo zacznie się dopiero w okolicach grudnia kiedy Sony rozpocznie potężną kampanię reklamową. Optymizm japońskiej firmy skomentujemy pod koniec grudnia kiedy dowiemy się ile kopii LittleBigPlanet trafiło w ręce fanów elektronicznej rozrywki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. a jej przeciętna sprzedaż związana jest z trudnym okresem, w którym trafiła na rynek.

    Tak tak powinni ją wydać maybe next year toby się lepiej sprzedawała. Wymówki, wymówki. Trudny okres? A co biorą do reki Gears of War 2 i LBP i myślą którą wybrać? Na pewno nie.

  2. Myślę, że LBP to jeden z tych hitów, które są trwałe i rzeczywiście napędzają sprzedaż maszyny. Tylko spójrzmy, rozbudowana społeczność, coraz to nowe mikro dodatki, nie stosowane wcześniej, rewolucyjne patenty i bardzo szerokie grono odbiorców. . . Ta gra raczej tymczasowym hitem nie zostanie; myślę, że stanie się jedną z tych gier, które określamy mianem przełomowych.

  3. Gra zupełnie nie dla mnie. Mam wrażenie, że zostanie stosunkowo szybko zapomniana i żadnym wielkim hiciorem nie będzie, a raczej trafi to niszy, gdzie znajdzie wielbicieli.

  4. giera wymita jak ktoś chce grac piszcie moje id na ps3 to LukaszZelski lub wysylac wiadomości i nazwy swoich plansz z przyjemnością sprawdze pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here