INFORMACJA PRASOWA

Wildlife Park 2: Świat Koni zawiera podstawową wersję gry oraz fantastyczny dodatek Świat Koni. Jeśli kochasz zwierzęta, a w szczególności fascynuje Cię świat i życie koni i kucyków, to gra właśnie dla Ciebie! Tylko tutaj możesz do woli cieszyć się swoimi podopiecznymi, trenować konie, opiekować się nimi, brać udział w profesjonalnych zawodach i rozbudowywać swoją własną stadninę. Zostań profesjonalnym hodowcą koni.

Wyjątkowy pakiet w cenie 39,90 złotych w sprzedaży od 23 listopada 2007 roku.

Charakterystyczne cechy pakietu Świat Koni:

Unikalna kombinacja elementów strategicznych i zręcznościowych
Bazuje na uznanej grze zoologicznej „Wildlife Park 2”
Znajdziesz tu 18 rodzajów koni, od siwków po araby
Wiele różnych obiektów i urządzeń treningowych
Doskonała animacja zwierząt
Polska wersja językowa
Zawiera pełną wersję „Wildlife Park 2”

OPIS GRY:

Wildlife Park 2: Świat koni to dodatek do bestsellerowej gry zoologicznej Wildlife Park 2. Ten rewelacyjny, zwierzęcy świat zachwyci każdą dziewczynkę. Dzięki programowi młodzi wielbiciele koni i kucyków będą mogli pokierować własną stadniną. Opieka nad końmi, trenowanie ich i zgłaszanie do udziału w międzynarodowych zawodach, to tylko niektóre atrakcje.

Wśród licznych zadań, które czekają na młodych graczy znajdziemy m.in. czesanie grzyw i szkolenia przyszłych czempionów, dbanie o atrakcyjność i płynność finansową stadniny. Wątpliwości rozwieje wbudowana encyklopedia. Świat Koni to fantastyczna gra dla miłośników zwierząt. Sprawdź, czy do nich należysz!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here