Jedna z niewielu naprawdę brutalnych gier na konsolę Nintendo Wii. Produkcja w którą raczej nie zagrasz z dziadkiem i babcią w salonie – dostaliby zawału lub epilepsji. Oto właśnie Mad World. Ta krwawa gra stylizowana pod względem wizualnym na modłę komiskowego dzieła Franka Millera (Sin City) z pewnością wywoła oburzenie wśród tak zwanych „stróżów moralności” a wśród osób, które do tej pory grzecznie spędzały czas przy Wii Sports wywołają diaboliczny uśmiech. Poniżej znajdziecie przygotowany przez twórców z japońskiego studia Platinum Games (pracują także nad Bayonettą) zwiastun oraz życzenia hmm… świąteczne.

W Mad World wcielamy się w postać Jacka, który postanowił wziąć udział w bardzo popularnym, choć nietypowym teleturnieju polegającym na zrobieniu z przeciwników krwawej miazgi. Więcej o samej grze dowiecie się z naszej zapowiedzi. Teraz już zapraszamy do oglądania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Zagrałbyś w MadWorld na PS3 lub X360?

    nie. ale na PC – bardzo chętnie ;)Bardzo mi się ta gra podoba. . . klimat, grafika, brutlaności. . . Wii nie moze narzekać na brak „wyjątkowych” tytułów – zarówno in plus, jak i in minus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here