Niestety pomimo tego, że trzymaliśmy kciuki za europejskie Playstation Network Sony postanowiło nas zmusić do kupienia pełnych wersji gier. Na ich usłudze sieciowej nie zobaczymy w tym tygodniu wielu interesujących noweości. Możecie wydać swoje pieniądze na Toy Home i Populous: The Beggining z PSOne. Za darmo pobrać możemy wersję demonstracyjną Timeshift, która tym razem powinna być przeznaczona do zabawy w trybie multiplayer.

Udostępniono również znany z Xbox Live Guitar Hero III Boss Battle Pack oraz dodatek do Warhak – Omega Dawn. Ten ostatni naszym zdaniem jest najciekawszą nowością tego tygodnia. Możemy również odświeżyć wyścigi Motorstorm dzięki dodatkowi „Holiday Paint Job”. I to już w zasadzie wszystko jeśli nie weźmiemy pod uwagę zwiastunów filmowych Devil May Cry 4 i Kane&Lynch: Dead Men. Jeśli bardzo chcecie wmówić sobie, ze na PSN dzieje się dużo, to możecie jeszcze pobrać tapety z PAIN, Uncharted i High Stakes on the Vegas Strip czy tematy nazwane Manga, Pixels, Retro i Nature. My znowu będziemy obierać kartofle. Dzięki Sony.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

 1. Panowie, a moze by tak zajrzec na PSS US. A tam np. dema Blacksite: Area 51, Snakeball itp. To chyba nie jest jakis wielki problem.

 2. Panowie, a moze by tak zajrzec na PSS US

  Zakładamy, że po to powstał polski PSS żeby z niego korzystać a nie ciągle patrzeć w co grają w USA.

  • Zakładamy, że po to powstał polski PSS żeby z niego korzystać a nie ciągle patrzeć w co grają w USA.

   Moja opinia jest taka :Jak cos jest dostepne za darmo i bez ograniczen regionalnych, to grzechem jest z tego nie skorzystac. Poza tym chyba kazdy Europejczyk ma konto na USA i Japonie (patrz historia dema Uncharted z PSS US).

 3. Czytam, czytam i nie moge uwierzyc w to co widze. Skad te ciagle narzekania? Mamy PSS? Mamy. Sa regularne update’y? Sa. Raz lepsze, raz gorsze? To prawda. Przestanmy ciagle patrzec na Stany, Japonie, czy UK i cieszmy sie, ze mamy „swoje”. Stwierzdzenie, ze SOny traktuje nas „jak ludzikow trzeciego swiata” jest chyba troche na wyrost. . . Wesolych Swiat 🙂

  • Czytam, czytam i nie moge uwierzyc w to co widze. Skad te ciagle narzekania? Mamy PSS? Mamy. Sa regularne update’y? Sa. Raz lepsze, raz gorsze? To prawda. Przestanmy ciagle patrzec na Stany, Japonie, czy UK i cieszmy sie, ze mamy „swoje”. Stwierzdzenie, ze SOny traktuje nas „jak ludzikow trzeciego swiata” jest chyba troche na wyrost. . . Wesolych Swiat 🙂

   Nie jest z nami tak zle, polski PSS ma taki sam content jak brytyjski. To Europa jest traktowana po macoszemu. Ps3 w Europie sie dobrze sprzedaje, to sie mniej staraja. „8”

 4. Fakt, jak trzeci swiat pod wzgledem uslugi sieciowej to traktuje nas Microsoft – tutaj duzy plus dla Sony, ze nie wzieli przykladu z konkurencji zza Wielkiej Wody i zrobili co trzeba. Ale nie zmienia to faktu, ze faktycznie pozostaje pewien niedosyt, jak sie patrzy co maja w innych krajach.

  Ja kupilem. 🙂 „8”

  Wspolczuje 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here