Wielkimi krokami zbliża się największa branżowa impreza, czyli Electronic Entertainment Expo. John Keller, przedstawiciel amerykańskiego oddziału Sony ujawnił, że do tego czasu jego firma planuje zapowiedzieć jeszcze kilka gier na PlayStation Portable, dla którego bieżący rok ma być tym najbardziej obfitującym w znane marki.

Co prawda ostatnio w kontekście przenośnej konsoli Sony najwięcej słyszało się plotek o rychłej premierze jej następczyni, to jednak John Koller zapewnia, że póki co można spodziewać się tylko istnej nawałnicy ciekawych premier. Nadchodzi dużo software’u. Naprawdę jesteśmy na tym skupieni i myślę, że nie będzie żadną niespodzianką, jeśli okaże się to najlepszy soft jaki PSP do tej pory otrzymało. Jest kilka dużych konsolowych licencji, które trafią na PSP, a ludzie będą podekscytowani.

Jak do tej pory, zapowiedziane zostały LittleBigPlanet, MotorStorm oraz Assasin’s Creed. Koller obiecuje jednak, że do E3 powinniśmy usłyszeć o tym, że na PlayStation Portable zmierzają kolejne duże tytuły. O co może chodzić? Czyżbyśmy w końcu mieli doczekać się przenośnego Gran Turismo? Albo kolejnego Grand Theft Auto w wersji kieszonkowej? Cóż, czas pokaże jakie niespodzianki kryje przed nami Sony.

Ponadto, Koller wspomniał, że rok 2008-my, przy ograniczonej bazie gier, był dla PSP najlepszym jak dotychczas, co oczywiście zdaniem amerykańskiego marketingowca znaczy, że gdy teraz dojdą ciekawe pozycje, sytuacja z pewnością będzie jeszcze lepsza. Poczekamy-zobaczymy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Szkoda tylko, że te wszystkie zapowiedziane gry to odgrzewane kotlety lub uboższe wersję gier w które już możemy grać na konsolach stacjonarnych. Przydało by się trochę więcej oryginalnych tytułów.

    • Szkoda tylko, że te wszystkie zapowiedziane gry to odgrzewane kotlety lub uboższe wersję gier w które już możemy grać na konsolach stacjonarnych. Przydało by się trochę więcej oryginalnych tytułów.

      trochę w tym racji jest. . . ale lepszy odgrzany kotlet niż pusty żołądek. zresztą poczekajmy na te e3, wtedy wszystko się okaże. ;)@driverbyć powinno, ale NFS kupi więcej osób. 😉

  2. od niedawna jestem posiadaczem PSP i dochodzę do wniosku że robienie gier typu nfs undercover na tę konsolę jest pewnego rodzaju perwersją, powinno być więcej dedykowanych jak PATPON itp. jestem ciekaw co przyniesie nowy soft. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here