Kto najlepiej gra na wieśle? Otóż ja gram całkiem nieźle – śpiewał Kazik Staszewski. Niestety jego utworów nie uświadczymy w najnowszych dodatkach do Guitar Hero II. Mamy za to możliwość nabycia trzech pakietów, z których każdy zawiera trzy nowe utwory muzyczne. Każdy z nich kosztuje 500 Microsoft Points. Dla wielbicieli rock and rolla nie powinien to jednak być duży wydatek.

W pierwszym znajdziemy takie utwory jak „Bark at the Moon” (Ozzyo Osbourne), „Hey You” (The Exies) oraz „Ace of Spades” (Motorhead). Kolejny udostępnia „Higher Ground” (Red Hot Chili Peppers), „Infected” (Bad Religion) oraz „Stellar” (Incubus). W ostatnim natrafimy na “Take it Off” (The Donnas), “Killer Queen” (Queen) i “Frankestein” (The Edgar Winter Group). Wszystkie te atrakcje, a także dwa pakiety zdjęć (Picture Pack) oraz temat na dashboard konsoli (Theme) możecie nabyć już dzisiaj. Ostatnie wymienione dodatki kosztują odpowiednio po 100 i 150 Microsoft Points. A już myśleliśmy, że dwanaście groszy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. byly w Guitar Hero II na PS2 z tego co sie orientuje. Widac jak na dloni, ze mogli je umiescic w podstawowej wersji gry a postanowili zbic na „staroci” dodatkowa kase. O ile zarabianie kasy popieram to robienie tego w ten sposob nie nastraja mnie zbyt dobrze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here