Cóż, nie da się ukryć, że gry oferowane za 0 PLN zazwyczaj bardzo nam się podobają. Nie spodziewaliśmy się jednak, że aż tyle osób nie kupiło znakomitego Pomarańczowego Pudełka. Tymczasem wydawca gry Portal – firma Valve – ogłosiła, że po darmową wersję tego dzieła sięgnęło już półtora miliona fanów elektronicznej rozrywki.

Można więc to uznać za swojego rodzaju rekomendację – znak jakości. Jeśli więc do tej pory tego nie zrobiliście, to polecamy wam tę wirtualną łamigłówkę. Pamiętajcie jednak, że za darmo będzie ją można pobrać już tylko przez cztery dni. 24 maja to ostatni dzień kiedy za tę produkcję nie musimy płacić. Na koniec podkreślimy jeszcze – czego sami nie wiedzieliśmy – że po pobraniu gry Portal, możemy ją uruchamiać zarówna na komputerach osobistych jak i na sprzęcie firmy Apple, bez konieczności płacenia za obie wersje tego tytułu.

Tym, którzy polubili oryginalny Portal polecamy natomiast informacje na temat jego kontynuacji. Więcej na temat tej produkcji przeczytacie w tej części Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here