Mogliście już dziś podziwiać screeny z trybu multiplayer gry Uncharted 2: Among Thieves,a teraz nadszedł czas aby wyjawić pierwsze szczegóły dotyczące zabawy online w wersji Beta drugiej odsłony przygód Nathana Drake'a. Co wiemy? Tryb kooperacji pozwala na zabawę do trzech graczy równocześnie, fabuła w trybie co-op ma różnić się od tego co ujrzymy w trybie singleplayer, możemy pomóc drugiej postaci w leczeniu obrażeń, pojawiają się Mini-bossowie. Tryb Multiplayer to: rozgrywka do 8 graczy (4 w każdej z drużyn). Znane są dwa tryby rozgrywki: „Rid the Territory” coś na kształt klasycznego deathmatch'a oraz „Retrieve a gold” nieco podobny do Capture the Flag. Gracz będzie mógł nosić arsenał składający się z dwóch broni palnych (pistolet + karabin maszynowy, wyrzutnia itp.) oraz garść granatów ręcznych.

Oczywiście w pełnej wersji gry wszystko może jeszcze ulec pewnym modyfikacjom, ale mniej więcej wiemy już czego możemy się spodziewać po sieciowej zabawie w Among Thieves.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. A ja ciągle miałem nadzieje, że nie będzie żadnego kretyńskiego multi :[ A to to jest jakiś fake. Ma być mega wypasiony w 100% dopieszczony singiel a nie jakieś bzdety. Psiaki nie dajcie się tym po(pipi) trendom!I dalej mam taką nadzieje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here