Wygląda na to, że Nintendo wreszcie odpowie na wszystkie dręczące graczy pytania i wyjawi to, co ich najbardziej interesuje, czyli cenę oraz datę premiery Wii.

Firma obiecuje, że podczas konferencji 15 września w Londynie będzie można zagrać na konsoli Nintendo Wii. Ponadto zostaną zapowiedziane nowe tytuły, a światło dzienne ujrzą ukrywane dotąd informacje. Zapowiada się jedno z najważniejszych wydarzeń ostatnich lat dla fanów konsol Nintendo .

Kilka dni temu Nintendo zapowiedziało, że podobne konferencje odbędą się 14 września w USA oraz Japonii. Firma planuje premierę Wii na czwartym kwartale tego roku, więc sam fakt zwołania konferencji nie dziwi, bo czasu do niej zostało niewiele. Tym bardziej, że już 4 września rusza wielka machina promocyjna Sony, promująca Playstation 3.

Trwają spekulacje odnośnie ceny nowej konsoli. Gigant z Kyoto zapowiedział, że Wii na pewno nie będzie droższa niż 249 $. Do tej pory pojawiały się plotki o cenach rzędu 199$, 219$ a nawet 170$.

Na jaką cenę możemy liczyć w Europie? Bernd Fakesch, szef niemieckiego oddziału Nintendo, podczas Games Convention 2006 zapowiedział, że cena ich nowego dziecka nie przekroczy 249 Euro. Nic nie jest przesądzone, ale wszystko wskazuje na to, że mieszkańcy Starego Kontynentu znów bedą musieli płacić więcej niż ich znajomi z pozostałych regionów świata.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRusza kampania SONY
Następny artykułWhen I`m 33

6 KOMENTARZE

  1. >mieszkańcy Starego Kontynentu znów bedą musieli płacić >więcej niż ich znajomi z pozostałych regionów świata. :|. . . Ciekawe, co Nintendo jeszcze nie pokazało światu. . . Na pewno zobaczymy specjalne *nakładkowe* kontrolery, być może Satoru wyjaśni przyczynę kupowania tylu *adresów* internetowych. Mam nadzieję, że Valhalla przygotuje jakąś Mini-Relację? ;>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here