Coś zaczęło się dziać w temacie ekranizacji Gears of War. W sumie nic dziwnego. Pod koniec roku na konsoli Xbox 360 pojawi się druga część wielkiego hitu od Epic Games, a więc to chyba najlepszy moment na to, aby zainteresować media przeniesieniem tej gry do świata filmu. Jak podaje magazyn Variety za reżyserię kinowego Gears of War weźmie się Len Wiseman, którego kojarzą przede wszystkim fani najnowszej Szklanej Pułapki oraz miłośnicy krągłych kształtów Kate Beckinsale (jest jej mężem i jednocześnie reżyserem filmu Underworld). Tak więc możemy się spodziewać przyzwoitego kina akcji. Jedyny powód do niepokoju to scenarzysta – Chris Morgan, który ma na koncie takie dzieła jak : Szybcy i wściekli: Tokio Drift. Nad całym projektem ma czuwać twórca gry – Cliff Bleszinki.

Fabuła filmu opowiadać ma o przygodach weterana Marcusa Fenixa i jego oddziału podczas toczącego się od 14 lat krwawego konfliktu na planecie Sera. Czteroosobowy oddział pod wodzą Marcusa wyrusza na niebezpieczną misję, która może przyczynić się do zwycięstwa ludzi nad rasą Locustów. Jak widać film mniej więcej opiera się na fabule pierwszej części gry. Miejmy nadzieję, że da się wytrzymać w kinie. A kiedy zobaczymy Gears of War Movie? Najprawdopodobniej w 2010 roku. Nie wiadomo jeszcze nic konkretnego o obsadzie, ale my wiemy kto powinien zagrać Marcusa Fenixa – LINK.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Pudzian da radę (tylko parę blizn się doda). A film może byc spoko, bo Cliff Bleszinski nad wszystkim czuwa, więc nie ma obaw. Ciekawe jak przedstawią walkę z Locustami. Może byc naprawdę ciekawie XD. .

  2. Łe ale podobieństwo. . . ciekawe czy złożą mu propozycję zagrania Terminatora w 4 części. . . jeśli i iloraz chodzi to pamiętajcie, że Arnie też nie miał dobrego startu a wybrano go na gubernatora. . . Ja jestem za Mariuszem w roli Phoenix’a, trzeba jakąś ankietę zrobić ;D

  3. Jak zwykle w amerykańskich filmach ważną drugoplanową rolę odegra murzyn. A tę fotkę z pudzianem z linkusa wyślijcie do Epic Games!!! Niech wezmą Pudziana yea!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here