Musimy was zmartwić. W naszym newsie nie znajdziecie pełnej listy aut i tras z wybornie zapowiadającego się Forza Motorsport 3. Twórcy tego tytułu odrobinę się pospieszyli i najwyraźniej nie zdążyli jej jeszcze umieścić na stronie domowej gry choć informują o tym, że można ją tam znaleźć. Jeśli więc jesteście zainteresowani autami i trasami z nowego dzieła Turn 10, to zaglądajcie na oficjalną stronę internetową tej produkcji. Aut w grze ma być czterysta, a torów sto. Na pewno jest więc czego wypatrywać.

My natomiast napiszemy jeszcze o darmowym mikrododatku Legends Car Pack, który ma wpaść w ręce graczy już w dniu premiery Forza Motorsport 3. Znajdziemy w nim dziesięć samochodów i dwie trasy. Wśród aut pojawią się „klasyki” takie jak: Alfa Romeo Giulia Sprint GTA (1965), Aston Martin DB5 Vantage (1964'), BMW M1 (1981), Chevrolet Corvette (1960), Dodge Charger (1969), Ferrari 250 Testa Rossa (1957), Fiat 131 Abarth (1980), Lamborghini Miura P400 (1967), Nissan Skyline 2000 GT-R (1971) oraz Shelby Cobra Daytona Coupe (1965). Dodatkowymi trasami będą Benchmark High Speed Ring oraz Sidewinder Proving Grounds.

Niestety istnieje szansa, że gracze mieszkający w Polsce po raz kolejny będą mogli tylko patrzeć na fanów elektronicznej rozrywki bawiących się tym dodatkiem. Legends Car Pack można pobrać tylko po wykorzystaniu specjalnej zdrapki, która powinna się znaleźć w pudełku z Forza Motorsport 3. „Kuponów promocyjnych” jak dobrze wiemy czasem brakuje w rodzimych wydaniach gier. Jeśli stanie się tak i tym razem, to po raz kolejny będziemy mogli podziękować firmie Microsoft za uruchomienie usługi Xbox Live PL. Oczywiście skontaktowaliśmy się w tej sprawie z rodzimym oddziałem giganta z Redmond. Jeśli firma powie coś ciekawego na temat mikrododatku, to pod naszym newsem zobaczycie jej komentarz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here