Paul Cuisset to człowiek, który stał za grą Flashback, jednym z najznamienitszych dzieł na komputery PC poprzedniej dekady. Połączenie futurystycznego klimatu i elementów przygodowych ze świetną mechaniką zręcznościowo-platformową dało dzieło ponadczasowe. Teraz na swoim blogu Cuisset przyznał się do tworzenia gry na Nintendo Wii. Póki co twórca milczy na temat enigmatycznej produkcji, ale niebawem mają wypłynąć jakieś nowe informacje.

Kolejnym twórcą zainteresowanym Wii jest Martin Hollis – odpowiedzialny za największe sukcesy RARE, który kilka lat temu założył własne studio: Zoonami. Firma poszukuje głównego programisty Wii. Ta wiadomość rodzi od razu pytania o enigmatyczny projekt Game Zero. Gra została zapowiedziana lata temu na konsolę Gamecube i wywołała w środowisku graczy małą burzę. Nawet pomimo tego, że Zoonami nigdy nie pokazało z niej nawet jednego zdjęcia, a jedynie umiejętnie budowało atmosferę wokół gry. Być może, Game Zero zostanie przeniesione na Wii i w końcu objawione światu?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. „. . . Flashback, jednym z najznamienitszych dzieł na komputery PC poprzedniej dekady. „Prawdę mówiąc to było dzieło na konsole/Amige a na PC wydawało się wtedy gry „przy okazji”;) i jak widać te czasy wracają. . . żeby tak jeszcze Amiga wróciła;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here