Osoby, które nie biorą udziału w beta testach tytułowej produkcji mogą chociaż zobaczyć jak one wyglądają. Pod treścią naszego newsa umieściliśmy dwa pliki wideo z wersji beta Bad Company 2. W sumie możemy z nią spędzić pięć minut. W tym czasie zobaczymy oczywiście sporo biegania i strzelania. W akcji pokazano też czołgi i quady. Całość wygląda naprawdę bardzo przyzwoicie.

Niemiecki miesięcznik Gamestar napisał też kilka słów na temat kampanii single player zawartej w dziele Electronic Arts. Z zapowiedzi wynika, że gra zaczyna się na Alasce. Nasi ulubieńcy z poprzedniej odsłony gry – Haggard, Sweetwater, Redford i oczywiście gracz – na mroźnych pustkowiach znajdują informacje na temat tajnego projektu (potężnej broni) armii rosyjskiej. Grupa wojaków postanawia złapać za broń i pokrzyżować plany naszych wschodnich sąsiadów.

Jak to zrobi? Tego niestety nie wiemy. Gamestar zdradza jedynie, że po pierwszej misji (Snowblind) przeniesiemy się do Boliwii gdzie przejdziemy kolejne dwa zadania nazwane Heart of Darkness i Atacama Desert.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Wczoraj zainstalowałem betę i nie przypuszczałem, że aż tak mnie to wciągnie. Cała rozgrywka jest jeszcze lepsza, gdy gramy z kumplami na headsetach ;D Myślę, że fani BF BC nie będą zawiedzeni. Swoją drogą to jeżeli ktoś ma ochotę wypróbować grę a nie potrafi dostać kodu to wysyłać message a ja jak tylko znajdę chwilę to prześlę link i instrukcje jak dostać kod. Aha jest jeden warunek trzeba mieć konto na US psn.

  2. Okazało się, że właśnie dziś jak na złość stronka zaprzestała rozdawać kody, ale pokazuje się info” More Beta Keys Coming Soon! ” Więc możliwe że to tylko kwestia czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here