Już dziś w Kraju Kwitnącej Wiśni debiutuje gra Tales of Vesperia. Przygody Yuri Lowella i jego psa (wilka?) z fajką sprawiły, że od kilku dni w Japonii notuje się brak niektórych modeli Xboksa 360. Pisaliśmy o tym kilka dni temu. Na rynek trafiła także wersja Bundle (konsola +gra) niestety w ograniczonej ilości 7 tysięcy sztuk. Seria Tales… znana jest od ponad dekady. Pierwsza gra z tej serii debiutowała w 1995 roku na konsoli Super Nintendo. Poniżej możecie obejrzeć gameplay z Tales of Vesperia. Trzeba przyznać, że pies (wilk?) z fajką jest naprawdę bojowy. Ciekawe jak debiut gry wpłynie na sprzedaż konsoli Xbox 360 w Japonii. Wiemy już, że gra wzbudza zainteresowanie. Tylko czy to wystarczy aby choć minimalnie powiększyć niewielką bazę użytkowników konsoli Microsoftu w Japonii? Czas pokaże.

Swoją drogą ciekawe jak zareagowali długoletni fani serii na wieść o „ekskluzywności” nowego ToV na Xbox 360. Poprzednie części gry gościły na SNES, Nintendo GameCube, Playstation 2, konsole przenośne itd.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Grałem w demo i gra jest bardzo przyjemna. Wydaje sie być dziecinną podobizną FF, a także polecam osobom doświadczonym w grach i lubiących typ RPG

  2. Samo granie w jrpg na wielkiej,brzydkiej,amerykańskiej konsoli psuje mi zabawe. Czy ja jestem aż tak wybredny?No ale ludzie „japońskich” RPGów jest więcej na konsoli from USA niż na konsoli from Japan.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here