Dave Perry i Acclaim poinformowali media, że pracują nad nowym projektem o tytule DANCE. Wykorzystując modę na gry w których taniec odgrywa centralną rolę, zdecydowali o stworzeniu internetowego symulatora tańca.

Według pierwszych informacji, gracze będą tworzyli swoje wirtualne avatary, uczyli ich ruchów i brali udział w rozmaitych mistrzostwach – zarówno indywidualnych, jak i drużynowych.

Już z informacji prasowej widać, że będzie to tytuł kierowany do szerszej popularności. Inspirowani zapewne sukcesem Second Life twórcy zapewniają, że będzie to doskonała okazja do poznania nowych ludzi czy zawarcia wirtualnego związku małżeńskiego.

Temat tańca staje się dość popularny w świecie rozrywki elektronicznej. Sukcesy na automatach święci Dance Dance Revolution, a najnowszy Rayman na Nintendo Wii poświęca tej tematyce całkiem sporo uwagi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJedyny taki Turok
Następny artykułBully pod ostrzałem

4 KOMENTARZE

  1. Boszzzzz. . . co za fascynujący pomysł, kolejno wyjdą pewnie: symulator siedzenia na krześle, cRPG w realiach pracowników hipermarketów oraz fascynujący, wciągający zarazem projekt pod tytułem: I ty możesz zostać pracowniikiem księgowości.

  2. to jest straszne! do czego ci ludzie jeszcze się posuną?!mi się wydaje, że mata do tańca póki co powinna zadowolić żądnych wraeń tanecznych graczy. . . a właśnie musze w końcu zaopatrzyć się w matę do mojej czarnulki. . . 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here