Na blondynki trzeba uważać. Szczególnie kiedy bawią się ostrym nożem. Poniżej znajdziecie materiał wideo w którym Tanya, a raczej grający ją króliczek Playboya opowiada o swojej roli, bohaterce i tak dalej. Ujrzymy też kilka momentów z planu. Nowa Tanya (przypomnijmy – poprzednio w tę postać wcielała się Kari Wuhrer) chwali się też umięśnieniem. Nam najbardziej przypadła do gustu końcówka – przesłuchanie biednego komuszka i ten urwany okrzyk „Niet, please!”

W Red Alert 3 ujrzymy całą plejadę gwiazd i gwiazdeczek. Oprócz wspomnianej już Jenny McCarhty pojawią się: Tim Curry, Kelly Hu, Gemma Atkinson, George Takei (Sulu ze Star Treka).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Po obejrzeniu tego materiału filmowego zaczynam mieć obawy co do przerywników w RA3. Cut-scenki w poprzednich częściach bardzo mi się podobały, ale w „trójce” zaczyna się robić straszny „plastik” :(.

  2. Poziom tych filmików chyba będzie bardziej przypominać erotyczne filmiki w ubraniach 😀 Ale kogo to obchodzi, skoro 90% ludzi ma gdzieś fabułę i na wstawki patrzy tylko dla cycków? Smutne prawa komercjalizacji 🙂 Nie robi się gier dla inteligentnych graczy, bo takich jest za mało.

  3. Z tym, że RA nigdy nie było „wysokich” lotów. I o to chodzi. Od początku trzymają swój poziom, klimat. I w tym przypadku, im przyjemniej w przerwie między zbieraniem, budowaniem i wysyłaniem – tym lepiej!Przyznajmy sobie, że RA nigdy nie był i miejmy nadzieję nigdy nie będzie umysłowo wymagającą pozycją : )A jeśli chcemy pogłówkować, to chociażby Commandos bardziej się nadawał : )Podzielam natomiast obawy o silikon : ) Zarówno graficznie, jak i w przerywnikach. Co za dużo. . .

  4. W następnej części będą pewnie już całkiem nagie 😉 ja tam nie mam nic na przeciwko zawsze to jakiś ciekawy przerywnik podczas gry.

  5. Oprócz milfa w filmiku mam wrażenie że w porównaniu do innych części RA część 3cia ma dziwne pojazdy i budynki. Spojrzcie sami na screeny – to wygląda jakby jacyś kosmisi w dziwnych pojazdach chodzili po ziemi. Wcale nie przypomina to konfliktu między czerwonymi a niebieskimi ;/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here