Kiedyś Xbox 360 był synonimem hardcorowego grania. Teraz Microsoft postanowił chyba na siłę „przebrandować”. Kojarzycie materiał wideo z gry Kinectimals? To w którym biedna dziewczynka czochra tygrysa, a potem pada na dywan niczym rażona atakiem epilepsji? To na szczęście tylko psikusy ze słodkim kociakiem. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić zabawę z wirtualnym zwierzakiem w Stanach Zjednoczonych pojawią się zestawy gra Kinectimals plus pluszowa zabawka. w Sklepach sieci Toys R Us miliony piszczących dziewczynek, które zabrały Xboksa swoim braciom (i wyrzuciły do kosza Gears of War 2) będą mogły nabyć bundle-packa z grą Kinectimals i pluszowym gepardem. Jeśli jednak bardziej lubimy tygrysy to trzeba będzie pofatygować się do GameStopu. Tam dostaniemy bundla z pluszakiem-tygrysem. Za taki zestaw, czyli budżetową grę plus wyprodukowanego w Chinach szmaciaka trzeba będzie zapłacić 60 dolarów. Na pociechę w pudelku znajdzie się też kod dzięki któremu będzie można odblokować w Kinectimals inne zwierzaki do zabawy.

Fotkę zestawu z gepardem możecie obejrzeć tutaj. Mamy nadzieję, że zestaw z szalonym gepardem (zobaczcie tę minę!) trafi do Polski. Jeśli nie to założymy jakiś komitet, złożymy petycję i narobimy smrodu większego niż akcja We Want Live!

Po prostu chcemy z pluszowym gepardem tarzać się na dywanie! Tak jak już niedługo będzie to robić cały cywilizowany świat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here