Takie wiadomości lubimy. Rodzimy Techland zapowiedział nową grę. Tym razem są to wyścigi maszyn typu ATV. Nowe dzieło firmy otrzymało tytuł Nail’d i trafi do sklepów jesienią tego roku. Gra zostanie wydana, jak słusznie zauważa Wiking Daroku, na konsolach nowej generacji i pecetach. Dowiemy się tego z oficjalnej strony gry. Musimy się więc skupić na informacjach, które firma przekazała fanom elektronicznej rozrywki.

Techland powiedział, że w Nail’d znajdziemy szesnaście tras w czterech różnych lokacjach. Śmigać po nich będą różne typy pojazdów. W tej chwili nie wiadomo jednak ile z nich jednocześnie znajdzie się na trasie. Wiadomo natomiast, że w trybie multiplayer maksymalnie ścigać może się dwunastu kierowców.

Twórcy gry powiedzieli również, że wielbiciele elektronicznej rozrywki będą mogli sami składać swoje maszyny, modyfikować ich wygląd oraz zmieniać parametry pojazdów, by dopasować je do swojego stylu gry. W Nail’d usłyszymy też ścieżkę dźwiękową, na której znajdą się kawałki „popularnych muzyków rockowych” z USA.

A jak całość wygląda? Zerknijcie na materiał filmowy dołączony do tej wiadomości, by się przekonać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here