Atari wśród wielu opublikowanych przez siebie informacji podało również wstępną datę premiery szóstej odsłony kultowej bijatyki Tekken. W Europie dzięki staraniom firmy, która podpisała odpowiednią umowę z Namco Bandai, zobaczymy ją już jesienią przyszłego roku. Tytuł ten zmierza na konsole Playstation 3 i Xbox 360. Powinno to szczególnie ucieszyć posiadaczy tej ostatniej ponieważ do tej pory gry z serii Tekken przechodziły koło nosa wszystkim oprócz osób grających na konsolach firmy Sony. Czekając na premierę tego tytułu możecie zajrzeć do naszej galerii. Dzisiaj dołożyliśmy do niej osiem nowych fotek z opisywanej właśnie bijatyki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Jesień 2009? Trochę późno. Zwłaszcza że mamy dopiero jesień 2008. Ostatnio czytałem newsa na jakiejś innej witrynie i podana była data 27 luty (w każdym bądź razie pod koniec lutego).

  2. Aż wracają czasy dzieciństwa kiedy to u kumpla na psx-ie się grało w trójke 😀 co do galerii to wygląda bajecznie nic tylko czekać na premierę.

  3. Mnie nie śpieszno :)Najważniejsze by wszystko było podpięte na ostatni guzik. Graficznie zapowiada się prawdziwe cudo. Z pewnością kupię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here