– SEGA poinformowała, iż Alpha Protocol wykorzysta system zabezpieczeń Uniloc, znany (i niemile wspominany) z Football Manager 2009. Jest to DRM, który swego czasu przysporzył wielu kłopotów z potwierdzeniem oryginalności kopii posiadanych przez graczy. Wydawca obiecuje jednak, że tym razem nie odbije się to negatywnie na odbiorze gry.

– Wszyscy, którzy zakupili Chapters of Deceit – rozszerzenie dla nowego Army of Two, mogą natknąć się na problemy związane z Osiągnięciami lub Trofeami. EA potwierdziło, iż jest świadome błędu i chce go „wkrótce” wyeliminować. Niestety brak jest konkretnych zobowiązań lub terminów.

– Wszyscy grający w trzecią Forzę mogą zakupić zestaw Road & Track, kosztujący 400 Microsoft Points. Znajduje się w nim kilka nowych pojazdów: 2010 Volkswagen Golf R, 2009 Holden HSV w427, 2010 Ford Taurus SHO, 2010 Mercedes-Benz E63 AMG, 2010 Renault Megane RS 250, 2010 Vauxhall Insignia VXR, 2010 Mini Coupe Concept, 2010 Bentley Continental Supersports, 2010 Mazda MX-5 Superlight oraz 2010 SEAT Leon Cupra R. Jeżeli szkoda wam trzech dolarów, zostaje darmowy 2010 Mini Coupe Concept.

– Studio Starbreeze dokonało kilku tajemniczych operacji związanych z marką Syndicate. We wnioskach pojawia się też Electronic Arts, co sugeruje, że ukrywane w zakątkach EA Project RedLime może być powrotem do popularnej serii. Według wcześniejszych pogłosek, nowa produkcja miałaby zawitać na PS3, X360 i PC.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. No panowie z Turn10 pojechali po całości z tym Bentley’em . Autko z V12 i mocą 630KM w klasie B (speed 8. 7!!). Tak dla porównania Ferrari 599 ten sam silnik, ta sama moc i klasa S. Mogli dać tego Continentala w klasie A, to można by jeszcze przymknąć oko. Z jednej strony może w końcu znajdzie się oponent do Audi S5, które od klasy C do A robi co chce na praktycznie wszystkich torach, no bo potem to już króluje Mazda Dyson Racing, samochód którego body design powinien być przeznaczony tylko do klasy R1, no ale przecież Forza3 to tak wspaniały symulator, że można sobie zrobić downgrade’a i kopać tyłki ludziom nawet w klasie S. Tak więc jeżeli nie masz w garażu przerobionej Mazdy, Audi S5 i Viper ACR, to po prostu zapomnij o wyścigach online, czy o jakimkolwiek biciu rekordów na torze. Forza 3 to bardzo dobra gra, ale w/w problem cięgnie się za nią już od zawsze i normalnie szlag mnie trafia, jak wyjeżdżam na tor a jakiś pajac wyskakuje w Renault z 1980 r i ma 2 razy lepsze osiągi niż moje Lambo. No a sam fakt, że aby wygrać, gra zmusza mnie do korzystania z danego pojazdu, to już totalne przegięcie pały. Chciałbym żeby w końcu ktoś zrobił na konsolę wyścigi z prawdziwego zdarzenia, gdzie liczyłby się przede wszystkim skill. Co do tych wszystkich DLC w Forzy, to Turn10 chyba dostało jakiejś DLC-sraczki. Praktycznie co chwile wyciągają od nas kasę, tu na jakiś pack z samochodami, tu jakiś tor, tam znowu 10 samochodów i tak do zajebania. Ja się tylko pytam po co kupowałem ten posrany VIP edition, żeby mieć jakiś dziwny znaczek przy moim nicku i „dostawać” samochody, które i tak mogę sobie kupić w grze, ach tak do tego dochodzi niekiedy jakiś design, WOW. Ciekawe co stało się z info, że VIP będą mogli pobierać DLC free?Dobra srry za całą dygresję, ale strasznie mnie irytuje ta sytuacja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here