Sezon ogórkowy w pełni. Ostatnio najbardziej gorącą informacją był udział gwiazdy filmów na literkę „P” w drugiej odsłonie gry Saints Row. Najwidoczniej panowie z Volition za wszelką cenę chcą zainteresować graczy swoją nową produkcją. Biorąc pod uwagę, że w ostatnich dniach znowu coraz częściej słyszymy o Grand Theft Auto IV na PC to Saints Row 2, który także pojawi się na tej platformie jakoś stracił na atrakcyjności. Co trzeba zrobić w takiej sytuacji? Ostatnią deską ratunku będzie Tera, która w materiale wideo zatytułowanym „Tera Patrick Dev Diaries” jako ekhem… producentka SR2 opowie o grze. Rzecz jasna z filmiku nie dowiemy się o Saints Row 2 niczego nowego. No, ale przynajmniej obejrzymy sobie Terę P., która powoli ściąga fatałaszki. Co ciekawe „dev diaries” mają być cykliczne. Tak więc kto wie co w kolejnych odcinkach pokaże nam słynna gwiazda filmów dla dorosłych. Już nie możemy się doczekać!

W sumie to miło, że pani Patrick dołączyła do hmm… zespołu. Z pewnością jej wkład w produkcję Saints Row 2 będzie nie do przecenienia! Gra pojawić się ma na platformach PC, Xbox 360 i Playstation 3. Poniżej możecie obejrzę deweloperkę Terę w akcji. Zapraszamy także do naszej zapowiedzi Saints Row 2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Hehe, jednak autokorekta jest czasami zabójcza. Pytanie ankiety powinno brzmieć chyba troszkę inaczej – trzeba zrobić ‚literówkę’. . . albo ‚przywieśniaczyć’ 🙂

  2. Wszystko co mogą to kopiują z GTA. w GTA był motyw z gwiazdką filmów erotycznych? Był no to ci od SROWa 😉 zrobią to samo tylko X razy mocniej to będą eksploatować. Pokazaliby jak się w to gra zamiast się bawić w takie sztuczne podgrzewanie atmosfery. Ostatecznie nawet cały tabun gwiazd porno im nie pomoże jeśli gra będzie słaba. No i mogli być bardziej orginalni i bardziej z jajem. Mogli zatrudnić aktora nie aktorkę. Wyobraźcie sobie Ron Jeremy Saints Row developer Diary buhahaahah :PTylko żeby się nie rozbierał do kamery :/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here